Address
Categories
Description
Szkolenie Renowacja Skór Basic prowadzone jest przez specjalistę z zakresu profesjonalnej renowacji skór samochodowych. W ciągu dnia szkoleniowego poznacie tajniki rozróżniania rodzajów skóry, profesjonalnego czyszczenia i zabezpieczania skór, przygotowania powierzchni pod malowanie, malowania skór pistoletem, jak również naprawę tapicerek skórzanych – wypełnianie ubytków, odtwarzanie struktury skór i dobierania kolorów.
_____
CZAS TRWANIA: 1 dzień x 8 godzin
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 5 osób – przy tak niewielkiej grupie proponujemy Wam najlepsze warunki do nauki i maksymalną efektywność.
KOSZT SZKOLENIA:
- 750 zł brutto z VAT
- dla osób z daleka proponujemy nocleg w Hotelu w cenie 115 zł / doba ze śniadaniem w pokoju 1-osobowym
TERMINY SZKOLEŃ:
- 12 lutego 2021 – Brak wolnych miejsc
- 12 marca 2021 – 5 wolnych miejsc
____
POZNAJ PROGRAM TWOJEGO SZKOLENIA !
WPROWADZENIE
Przedstawienie organizatorów i uczestników szkolenia
CZĘŚĆ TEORETYCZNA
Historia firmy, co to jest skóra, rodzaje skór, rodzaje wykończeń, analiza przypadków – co da się naprawić, a co już nie, przebarwienia po jeansach, przetarcia, dziury itp.), jak sprzedawać usługi renowacji skór.
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA – PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Poprawne czyszczenie skóry, przygotowanie powierzchni pod malowanie – oklejanie nici, plastików, gruntowanie, odtłuszczanie mocno zatłuszczonych powierzchni, zapoznanie się z rozpuszczalnikami, szlifowanie powierzchni skóry padami, podklejanie dziur i ubytków, szpachlowanie ubytków
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA – DOBIERANIE KOLORÓW – APLIKACJA
Schemat dobierania barw, ćwiczenia praktyczne z kołem kolorów, mieszanie odpowiednich kolorów i dobieranie ich na podstawie przedstawionych elementów za pomocą aplikacji.
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA – MALOWANIE I CZYNNOŚCI KOŃCOWE
Malowanie skóry za pomocą pistoletu niskociśnieniowego i aerografu, uzupełnianie farby za pomocą gąbki, nauka poprawnego ustawienia pistoletu, suszenie pomalowanej powierzchni, malowanie lakierem wykończeniowym za pomocą pistoletu, prawidłowa konserwacja skór oraz skór ekologicznych, usuwanie nietypowych uszkodzeń (ślady po długopisie i inne), odtwarzanie struktury na powierzchni skóry, a także na powierzchniach elementów plastikowych deski rozdzielczej (wyciski)
ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA
Uroczyste wręczenie Certyfikatów, zaprezentowanie walizek serwisanta (możliwość zakupu walizki na miejscu), rozmowy kuluarowe i pamiątkowe zdjęcia!
____
CO OTRZYMUJESZ W CENIE SZKOLENIA ?
- Udział w efektywnym szkoleniu dla detailerów chcących poszerzyć zakres oferowanych usług o renowację skór
- 1-dniowe, szkolenie – 8 godzin szkoleniowych (ponad 90% czasu to czysta praktyka na prawdziwych skórach)
- Opcjonalnie nocleg ze śniadaniem oraz parkingiem w partnerskim hotelu
- Niezbędne akcesoria, sprzęt i materiały szkoleniowe
- Oficjalny Certyfikat ukończenia w drewnianej ramce z podpisem trenera Colourlock
- Komfortowe warunki nauki w nowoczesnej przestrzeni szkoleniowej
- 1x ciepły posiłek w porze obiadowej dostarczony przez zaprzyjaźniony catering
- Nieograniczony dostęp do kawy, herbata, napojów oraz przekąsek
- Bezpłatne miejsce parkingowe położone tuż przy obiekcie szkoleniowym
- Doradztwo personalne lub biznesowe w zależności od wybranej ścieżki kariery przygotowane przez nasz Team
- Dostęp do zamkniętej grupy rabatowej i możliwość zakupu profesjonalnych produktów w sklepie Colourlock.pl
- Atrakcyjne zniżki na pozostałe szkolenia dzięki czemu będziesz mógł stale podnosić swoje kwalifikacje
- Dostęp do tajnej grupy wsparcia na Facebook-u dzięki czemu zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania