Sklep / produkty

STWORZYMY TWOJE STUDIO...

W ofercie posiadamy bogaty wybór kosmetyków detailingowych oraz wyposażenia studiów detailingowych

page3-img1FLEX ELEKTRONARZĘDZIA
W naszej ofercie znajdziecie wszystkie ofertowane przez FLEX Polska narzędzia niezbędne przy pracy we własnym studiu detailingowym, a mianowicie: maszyny poerskie rotacyjne, maszyny polerskie Dual Action, maszyzny polerskie hybrydowe. W ofercie posiadamy również doskonałe przemysłowe odkurzacze, jak również szlifierki. Każde narzędzie FLEX, które kupicie, to optymalnie łatwa obsługa i trwałość – perfekcyjnie wyważone, łatwe w zastosowaniu, ekstremalnie wytrzymałe, a mimo to lekkie.

kontakt >>

page3-img2KOSMETYKI I AKCESORIA DETAILINGOWE
Posiadamy w ofercie większość dostępnych na rynku marek kosmetyków detailingowych, w tym również tych najbardziej premium. Wyposażymy Twoje studio detailingowe w kosmetyki począwszy od chemii z zastosowaniem do mycia detailingowego, woski naturalne i syntetyczne, kosmetyki do wnętrza samochodu, glinki polerskie, a także powłoki ceramiczne uznanych na rynku marek. W naszej ofercie znajdziecie również cały wybór akcesoriów do detailingu.

kontakt >>

Produkty

DORADZIMY Z PASJĄ

Masz wątpliwości jaki sprzęt wybrać do swojego nowego studia ? Jakie kosmetyki zakupić i co będzie Tobie potrzebne ? Doradzimy z pasją i naszym doświadczeniem co powinieneś mieć na początku ! I tu jak zwykle nie chodzi o ilość, a o jakość ! Jak to mówią - nie można mieć wszystkiego!