Bio

Nazywam się Przemysław Bochnacki. Rocznik 78.

W branży reklamowej działam nieprzerwanie od 2000 roku specjalizując się głównie w aplikacji folii samochodowych, reklamach na samochodach oraz zmianach koloru.  Na przestrzeni tych lat uczestniczyłem w znacznej ilości szkoleń i warsztatów z tej dziedziny. W latach 2003-2004 miałem przyjemność prowadzić zajęcia praktyczne z aplikacji dla firmy Plastics-Group – warsztaty w Polsce i w Rosji. Od lat jako wolny strzelec współpracuję z wieloma agencjami reklamowymi w całym kraju Kasyno etoto Polska, głównie jako aplikator, ale też w formie konsultanta.

Od 2016 roku jestem posiadaczem certyfikatu 3M Endorsed Installer. Od 2019 również na foliach z serii 2080.

W 2017 roku ukończyłem szkolenie z zakresu Paint Protection Film marki Llumar.

We wrześniu 2018 doceniono moje starania i Color Cars dołączyło do grona autoryzowanych aplikatorów niemieckiej marki PWF – Platinium Wrapping Film.

W listopadzie tego samego roku uzyskałem autoryzację brytyjskiej firmy KPMF.

II v-ce mistrz podczas Polish Car&Wrap Championship 2019 – 9 edycji mistrzostw w oklejaniu samochodów, odbywających się w ramach targów Rema Days.

Byłem pomysłodawcą 3TM Mustang Wrapping Show na targach motoryzacyjnych w Gdańsku.

W 2020 roku jako autor pomysłu i projektu byłem odpowiedzialny za stoisko targowe firmy LAMBDA w ramach Rema Days.

W wolnym czasie plastyk, grafik, freelancer w dziedzinie sztuki użytkowej, autor okładek płyt i wydawnictw płytowych, plakatów, logotypów. Współpracuję z wieloma zespołami polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie projekty dla Perfectu, Harlemu, Sebastiana Riedla i Cree, Seven B. Od 2001 roku na stałe jako plastyk pracuje z zespołem DŻEM.

Prywatnie mąż i ojciec.