NASZA HISTORIA

UBER ACADEMY, czyli profesjonalna Akademia Detailingu zrodziła  się z naszej motoryzacyjnej pasji już w 2013 roku. Jeśli to czytacie, oznacza to, że również Wy zaraziliście się pasją dbania o samochody. Dzięki naszym szkoleniom możemy pomóc Wam rozwinąć Wasze umiejętności, a także stworzyć możliwość pracy jako samodzielny detailer. Szkolimy detailerów z całej Polski i Europy nieprzerwanie od kilku lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży detailingu, dzięki setkom wykonanych projektów w naszym Studio. Możemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, dzięki czemu zyskacie możliwość poznawania największych branżowych tajników. Do naszego Zespołu zawsze dobieramy najlepszych trenerów oraz Partnerów na rynku, dzięki czemu macie możliwość skorzystania z ich ogromnej wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i oczywiście udziału w nich.

____

Od 2013 roku jesteśmy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr: 2.30/00373/2013. Spełniamy także Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) potwierdzony certyfikatem wystawionym przez DEKRA Certification Sp. z o.o.

 

Jedni z pierwszych w Polsce

Szkolimy już od 2013 roku i możemy pochwalić się, że jesteśmy jedną z pierwszych Akademii Detailingu w Polsce

Doświadczenie

Jesteśmy praktykami, prowadzimy z powodzeniem Studio Detailingu, dlatego na szkoleniach przekazujemy Wam 99% wiedzy praktycznej.

Najlepszy sprzęt

Na naszych szkoleniach wykorzystujemy najnowszy sprzęt i kosmetyki, żeby pokazać Wam pracę najlepszych w branży.

Komfort i strefa chill

Do Waszej dyspozycji przekazujemy Wam również strefę odpoczynku, możliwość wypicia świetnej kawy i skorzystania z naszej oferty wyżywienia.

Finansowanie szkoleń

Dla Was dajemy możliwość skorzystania z dofinansowań każdego ze szkoleń zarówno z Urzędu Pracy (PUP), jak również Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Partnerzy

Dzięki naszym Partnerom, uczestnicy naszych szkoleń mogą skorzystać z możliwości wyposażenia swoich nowych studiów detailingowych w najlepszy sprzęt i kosmetyki w doskonałych cenach!