OFERTA SZKOLEŃ

dbi

DETAILING BASIC INTENSIV 5-DNI

Najlepsze szkolenie detailingowe dla początkujących uczestników zawierające wszystkie elementy detailingu potrzebne do otwarcia własnego studia. Na szkoleniu dowiesz się jak właściwie wykonać mycie detailingowe i przygotować lakier do korekty. Przez 2,5 dnia będziesz korygował lakier systemamy rotacyjnymi i Dual Action. Wykonasz również pełen detailing wnętrza, a na koniec zabezpieczysz lakier zarówno powłokami, jak i woskami.

d3d

DETAILING 3-DAYS

Szkolenie skupiające się głównie na korekcie lakieru systemem rotacyjnym, a także Dual Action oraz ochronie lakieru powłokami i woskami. Szkolenie zawiera elementy wet i dry sandingu, czyli matowania.

db

DETAILING BASIC 1-DAY

Szkolenie zarówno dla amatorów detailingu, jak również osób chcących lepiej zadbać o swój samochód. Na szkoleniu dowiesz się, jak poprawnie umyć samochód, wykonać dekontaminację lakieru, czyli przygotować go do korekty lakieru. Nauczysz się również podstaw polerowania systemem Dual Action, a także zabezpieczysz lakier powłoką ceramiczną.

dwb

DETAILING WNĘTRZA 1-DAY

Na tym szkoleniu poznasz tajniki detailingu wnętrza samochodu. Począwszy od demontażu elementów wnętrza, poprzez pranie tapicerek materiałowych, czyszczenie i impregnację tapicerek skórzanych, po kompleksowy detailing kokpitu. Na koniec pokażemy również sposoby ochrony i zabezpieczenia wnętrza.

rs

RENOWACJA SKÓR BASIC 1-DAY

Szkolenie przeznaczone zarówno dla detailerów, jak i osób chcących poszerzyć swoją ofertę usług. Na szkoleniu dowiesz się jak właściwie czyścić i pielęgnować tapicerki skórzane, ale również nauczysz się przeprowadzać profesjonalne naprawy tapicerek skórzanych, i jak poprawnie pomalować skóry. Dowiesz się również jak zadbać i ochronić tapicerkę przed uszkodzeniami.

rs

RENOWACJA SKÓR BASIC 1-DAY

Szkolenie przeznaczone zarówno dla detailerów, jak i osób chcących poszerzyć swoją ofertę usług. Na szkoleniu dowiesz się jak właściwie czyścić i pielęgnować tapicerki skórzane, ale również nauczysz się przeprowadzać profesjonalne naprawy tapicerek skórzanych, i jak poprawnie pomalować skóry. Dowiesz się również jak zadbać i ochronić tapicerkę przed uszkodzeniami.

ppf

APLIKACJA FOLII PPF BASIC

Szkolenie rozwijające Twoją ofertę usług o aplikację folii PPF na małych najbardziej newralgicznych elementach takich jak: reflektory, lusterka, wnęki klamek i inne. Dzięki szkoleniu nauczysz się zarówno budowy folii, narzędzi do aplikacji, jak przede wszystkim aplikacji folii ochronnych PPF, dzięki czemu zyskasz nową usługę w swojej ofercie.

ps

MATOWANIE I POLEROWANIE SZYB I SZKŁA 1 DAY

To specjalistyczne szkolenie pozwoli rozwinąć Twój warsztat pracy i poszerzyć ofertę usługową. Dzięki szkoleniu uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu matowania i polerowania szkła zarówno w branży detailingowej, ale również innych np. szyby w budownictwie, transporcie (pociągi, samoloty itp.). Pozwoli Ci nauczyć się polerowania szkła bez efektu soczewki, a także sposobów zabezpieczenia szkła.

wgnioty

USUWANIE WGNIECEŃ TECHNIKAMI PDR

To specjalistyczne szkolenie pozwoli Tobie nauczyć się nowego zawodu, jakim jest technik PDR. Dzięki niemu nauczysz się usuwać wgniecenia bez lakierowania bezinwazyjnymi technikami PDR zarówno metodą klejową, jak i hakową. Szkolenie jest skierowane zarówno dla branży detailingowej, jak również osób chcących poszerzyć wachlarz swoich usług.

indy

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i podnieść jakość usług lub po prostu chcesz wynieść jak najwięcej wiedzy? Szkolenie indywidualne to szkolenie 1 na 1 z naszym trenerem. Zakres szkolenia, termin jest do indywidualnego ustalenia. To szkolenie pozwoli Ci maksymalnie przyswoić wiedzę z wybranego przez Ciebie zakresu.

scw

SZKOLENIE CAR WRAPPING

Chcesz nauczyć się profesjonalnego oklejania samochodów i zmiany koloru? Nasz trener z 20-letnim doświadczeniem wprowadzi Cię w świat folii do zmiany koloru, dzięki czemu nauczysz się nowego zawodu, lub dodasz do swoich usług kolejną konkurencyjną usługę, dzięki czemu pozyskasz nowych Klientów.

ONE_UBER_ACADEMY_20

SZKOLENIE ZVIZZER ONE DAY ONE POLISH

Podstawowe szkolenie z systemu polerskiego ZviZZer oparte na paście polerskiej ONE. Naucz się polerować lakier w systemie „one step” szybko i skutecznie, dzięki systemowi past i padów, które poznasz podczas szkolenia.

Szkolenie BASIC1

SZKOLENIE ZVIZZER ONE DAY BASIC

Szkolenie podstawowe z całego systemu past i padów polerskich marki ZviZZer. Dzięki temu szkoleniu poznasz wachlarz możliwości polerowania systemem polerskim niemieckiej marki. Dzięki temu znacznie szybciej i dokładniej wykonasz usługę. Na szkoleniu poznasz również aplikację powłok ceramicznych i grafenowych marki ZviZZer.